DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ
Dış cephe temizliği
 
 Dış cephe temizliği  uzmanlık gerektiren bir temizlik türüdür. Dış cephe temizliği’nde dış cephe yüzeyi örneyin metal,taş,paksaydink vb birbirinden farklı değerlendirilmeli ve bu yüzeylerin temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır. Kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir. Zira yanlış yapılan dış cephe  temizlik hizmeti etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir hizmetten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır. Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe  temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ve binamızı korozyona karşı korumalıyız. Bilinçli yapılan dış cephe  temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir diğer önemli husus ise; dış cephe cam temizliğini yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açışından dış cephe cam temizliği yapan personellerin SSK lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleridir.
 
 
Gerek görünümü gerekse fonksiyonel kullanım özelliği ile günümüzde bina cephesi olarak en fazla tercih edilen cam yüzeyler, sağladığı prestij ve sergilediği estetikle de göz doldurmakta ancak zaman içerisinde kazandığı yeni görünümleri ile insan üzerinde son derece olumuz ve itici bir etki bırakmaktadır. Toz, asit yağmuru, is, egzoz dumanı, rüzgar ve daha onlarca farklı etken nedeni ile yüzeyleri kirlenip lekelenen, doğal olarak da belli aralıklarla temizlenmesi ve arıtılması gereken bu alanlar için Dış Cephe Temizliği Şirketi İstanbul hizmetleri veren birkaç profesyonel firmadan birisi olan kuruluşumuz, gerek baş vurduğu yöntemler, gerek hızlı çalışma ilkesi gerekse kullandığı malzemelerin kalitesi ile farkını ortaya koymakta, istediğiniz zaman dilimleri içerisinde sorunsuz bir şekilde temizliği gerçekleştirerek hem sizin hem de müşterilerinizin hizmetlerine sunmaktadır.
 
Her türlü hava koşulunun yarattığı etki farklı olmakta, kimi zaman pas kimi zaman tabakalaşmış toz ve is kalıntısı kimi zaman da asit yağmurlarının bıraktığı korkunç lekeler binanızın dış güzelliği ve canlı renklerini kapatarak kötü bir görünümün ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Her leke ve iz için farklı malzeme kullanan, çıkmaz denilen pas ve lekeleri titiz çalışmalarla sonuna kadar çıkartan kuruluşumuz, cam yüzeylerinizin yeniden ilk gün ki görünümüne kavuşmasını sağlar. Çalışacak personeli, temizlik kimyasallarını, asansör ve gerekli diğer tüm malzemeyi bizzat hizmet başlığı altında tedarik ederek sizden hiçbir ekstra talepte bulunmadan zahmetsiz ve stressiz bir süreç yürüten kuruluşumuz, Dış Cephe temizleme Firmaları İstanbul içerisinde tüm bu standartları ile tercih önceliği oluşturur.
 
Binaların yükseklik ve büyüklüğüne göre en kısa süre içerisinde temizliğini gerçekleştiren, daha öncesinde yaptığı fizibilite çalışması ile yapacağı her işi en ince detayına kadar projelendirerek bu sayede hızlı ve aksamayan bir hizmet gerçekleştiren şirketimiz hem kalitesi hem hızı hem de Dış Cephe Temizleme Fiyatları ile büyük konfor ve kolaylık sağlar.
 
Temizlik şirketleri olarak verdiğimiz diğer hizmetlerden endüstriyel temizlik hakkındaki bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.
Dış Cephe Temizliği
Dış Cephe Temizliği
Dış Cephe Temizliği
Dış Cephe Temizliği
Dış Cephe Temizliği
Dış Cephe Temizliği
Dış Cephe Temizliği
Dış Cephe Temizliği